X
تبلیغات
کارشناسی فرهنگی و هنری
اداره آموزش و پرورش ناحیه3 کرمانشاه

                           

                              دانش آموزان ناحیه 3 کرمانشاه

 در بیست ونهمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری مرحله کشوری حائز رتبه های اول تا سوم شدند .

ردیف

نام ونام خانوادگی

جنسیت

نام آموزشگاه

رشته

رتبه

1

مهدی اسماعیلی

پسر

راهنمایی فلسطین

قرائت قرآن

اول  کشوری

2

فاطمه روندی

دختر

علامه مجلسی

مطالعه و تحقیق

دوم کشوری

3

صبا زارعی

دختر

علامه مجلسی

مطالعه و تحقیق

دوم کشوری

4

فاطمه ملایی

دختر

علامه مجلسی

مطالعه و تحقیق

دوم کشوری

5

هستی آگست

دختر

علامه مجلسی

داستان

سوم کشوری

6

زهره کرمی

دختر

معصومی لاری

داستان

اول کشوری

7

محمد سمیعی

پسر

جواد الائمه 2

شعر

برگزیده

8

نازنین احمدیان

دختر

خرد

مدادرنگ

برگزیده

9

نگین افسری

دختر

هندسی

نگارگری

 برگزیده

10

بیتا خزایی

دختر

هندسی

نگار گری

 برگزیده

11

زهرا فرهنگیان

دختر

هندسی

نقشه قالی

 برگزیده

12

فاطمه بیگلری

دختر

مهر ورزان

عکاسی

 برگزیده

13

عرفان یاری

پسر

استاد بهزاد

فیلم کوتاه

 برگزیده

14

محمدجواد   آذين نيا

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

15

احسان باباجاني

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

16

اميررضاحاجي كاظمي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

17

محمد امين عبدالمالكي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

18

محمد امير حمزه اي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

19

اميرحسين كريمي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

20

همايون رهامي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

21

محس كرمي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

22

محمدهادي قنبري

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

23

ميلادويسي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

24

روزبه حاتمي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

25

ميثم دولتياري

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

26

ناصر تيشه اي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

27

امير محمداحمدي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

28

علي احمدي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

29

مجتبي حيدري

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

30

ميلادكريمي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

31

امير محمدرضايي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

32

علي خدادادي

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

33

رضاحقگويان

پسر

شاهد حمزه سیدالشهدا

سرود

برگزیده

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم شهریور 1390ساعت 11:53  توسط فرهنگی و هنری  | 

مدارس منتخب سرود همگانی ناحیه ۳ که در مرحله استان حائز رتبه اول تا سوم  شدند .

 

ردیف

نام آموزشگاه

رتبه

نام مربی یا معاون پرورشی

1

دبستان شهدای پروین زاد

اول

فاطمه ابراهیمی

2

راهنمایی الهیه گروه شهید باهنر

اول

رویا رحمانی

3

دبیرستان گلشن

اول

فاطمه ترابی

4

دبستان یزدان بختیاری

برگزیده

مژگان چاردولی

5

دبستان شهید جهان آرا

برگزیده

پروانه همایونی

6

دبستان گلستان

برگزیده

آرش بنفشی

7

راهنمایی ملاصدرا

برگزیده

الهه شمس وندی

8

راهنمایی قیام

برگزیده

بختیار حیدری

 

کارشناسی فرهنگی وهنر ی ناحیه3کرمانشاه

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم شهریور 1390ساعت 11:50  توسط فرهنگی و هنری  | 

                        اسامی گروههای منتخب مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری سال تحصیلی 89/90 
1 سرود  راهنمایی فلسطین باهنر  اول 
2 سرود  راهنمایی وحدت باهنر  اول 
3 سرود  راهنمایی ملاصدرا صبح سوم
4 نمایش زنده  راهنمایی نمونه حضرت معصومه (س) صبح اول 
5 نمایش زنده  راهنمایی الهیه  باهنر  برگزیده 
6 نمایش زنده  راهنمایی فلسطین  باهنر  اول 
7 نمایش زنده  راهنمایی شهید زنگنه  رجایی سوم
8 نمایش عروسکی   راهنمایی ملاصدرا صبح اول 
9 نمایش عروسکی   راهنمایی دانش پژوهان  صبح برگزیده 
10 نمایش زنده  دبیرستان  شهید مطهری 1 صبح دوم 
11 نمایش عروسکی   دبیرستان  شاهد علامه مجلسی صبح اول 
12 نمایش زنده  دبیرستان  وابسته به دانشگاه  صبح دوم 
13 نمایش زنده  دبیرستان  استاد بهزاد 2 رجایی برگزیده 
14 سرود  متوسطه حمزه سید الشهداء صبح اول 
15 سرود  متوسطه استاد بهزاد 1 رجایی برگزیده 
16 سرود  متوسطه گلشن باهنر  برگزیده 
+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم شهریور 1390ساعت 11:22  توسط فرهنگی و هنری  | 

    1 مهسا مینادی وابسته به دانشگاه رنگ روغنی سوم 2 نازنین احمدیان خرد مدادرنگ اول 3 زهرا خدایاری مطهری(1) آبرنگ سوم 4 نرجس عبدالمحمدی شهیدچمران تذهیب اول 5 نگین ملکی معصومی لاری نستعلیق دوم  6 سنا  نوازش البرز عکاسی نگاتیو سوم 7 پردیس محمدی  راسخ وابسته به دانشگاه کاریکاتور دوم  8 آزاده امیری ام البنین فیلم کوتاه برگزیده 9 سعیده احمدیان شهیدچمران نمایش نامه نویسی برگزیده 10 مریم نوازش مطهری(2) نمایش نامه نویسی برگزیده 11 ئاسو امیری بیگوند 22بهمن نمایش نامه نویسی برگزیده 12 مستوره  سنجری نساء قالی بافی اول 13 حدیث پشته کشی نساء قالی بافی اول 14 الهام ابراهیمی فروردین گلیم بافی سوم 15 هانیه صدیقی شاهدعلامه مجلسی پته دوزی اول 16 بیتا محمودی فروردین مشبک اول 17 اسماء   پرنوره فرزانگان مداد رنگ اول 18 فاطمه   کهزادی فرزانگان نستعلیق سوم 19 محیا مرادی وحدت سیاقلم اول 20 پریا  پاسدار دانش پژوهان آبرنگ دوم 21 زهرا     کهریزی شاهدیاران امام پته دوزی دوم 22 سیمین   پناهی الهیه گلابتون دوزی اول 23 سپیده  اسماعیل مانند ارشاد سفال سوم 24 بهاره رضائی مهرورزان آبرنگ اول 25 زهرا فرهنگیان هندسی نقشه قالی اول 26 سارا یارمرادی نوآوران قلم فلزی اول 27 بیتا خزائی هندسی تشعیر اول 28 مریم بینائیان هندسی تذهیب اول 29 نگین افسری هندسی نگارگری اول 30 روژین اسدی مهرورزان تصویرسازی سوم 31 فاطمه بیگلری مهرورزان عکاسی دیجیتالی اول 32 حدیث امیری ام البنین عکاسی نگاتیو دوم 33 مارال   چقاملکی نمونه حضرت معصومه داستان نویسی سوم 34 فاطمه   لطفی ملاصدرا داستان نویسی دوم 35 مهتاب نعمتی فرهنگ داستان سوم 36 هستی آگوست شاهدعلامه مجلسی داستان دوم 37 زهره کرمی معصومی لاری داستان اول 38 زهرا شیخ الملوک خرد شعر سوم 39 فاطمه روندی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق دوم 40 صبا زارعی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق دوم 41 فاطمه مولایی  شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق دوم 42 زینب جلیلیان گلشن مطاله وتحقیق اول 43 نگین زارعی گلشن مطاله وتحقیق اول 44 حدیث یلوه گلشن مطاله وتحقیق اول 45 محیا شیربیگی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق سوم 46 ندا صفائی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق سوم 47 نکیتا جمشیدی گلشن مطاله وتحقیق دوم 48 مهتا جمشیدی گلشن مطاله وتحقیق دوم 49 حدیث خدائی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق سوم 50 زهرا قاسمی شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق سوم 51 زهرا نظری شاهدعلامه مجلسی مطاله وتحقیق سوم 52 نیلوفر رشیدی شاهدعلامه مجلسی نشریه دیواری اول 53 صبا زارعی شاهدعلامه مجلسی نشریه دیواری اول 54 سپیده فرهنگیان شاهدعلامه مجلسی نشریه دیواری اول 55 الهه حمزه لو شاهدعلامه مجلسی نشریه دیواری سوم 56 روژین عسگری شاهدعلامه مجلسی نشریه دیواری سوم 57 ندا سپهری 22بهمن نشریه دیواری اول 58 رویا پرندین 22بهمن نشریه دیواری اول 59 مهیا کشاورزی 22بهمن نشریه دیواری اول 60 کیمیا محمد بیگی 22بهمن نشریه دیواری اول 61 پرنیا سلیمانی 22بهمن نشریه دیواری دوم 62 مریم حیدری 22بهمن نشریه دیواری دوم 63 سحر مرادی 22بهمن نشریه دیواری دوم 64 سحر منصوری الغدیر نشریه دیواری سوم 65 مریم لطفی الغدیر نشریه دیواری سوم 66 حسنا کماسی الغدیر نشریه دیواری سوم 67 کوثر   مظفری وحدت - باهنر شعر اول 68 سارا   گل محمدی ایرج فیضی شعر سوم 69 فاطمه    امیری دانش پژوهان مطالعه وتحقیق اول 70 سارا    میرزائی صدر دانش پژوهان مطالعه وتحقیق اول 71 حدیث  خشای فرزانگان مطالعه وتحقیق دوم 72 فاطمه  ملکی فرزانگان مطالعه وتحقیق دوم 73 فاطمه   چقازردی فرزانگان مطالعه وتحقیق دوم 74 عارفه  بهمن پرست فرزانگان نشریه دیواری اول 75 سعیده   گل دوست فرزانگان نشریه دیواری اول 76 یگانه  کشاورز فرزانگان نشریه دیواری اول 77 اسراء فیروزی فرزانگان نشریه دیواری اول 78 مبینا  زرشگی وحدت نشریه دیواری سوم 79 مهنا  مرادی وحدت نشریه دیواری سوم 80 صبا  همراهیان وحدت نشریه دیواری سوم 81 فاطمه    کشوری فرزانگان نشریه دیواری اول 82 فاطمه  هاشمی فرزانگان نشریه دیواری اول 83 یاسمن  کریمیان فرزانگان نشریه دیواری اول 84 لیلا   بیات فرزانگان نشریه دیواری اول 85 مهران      خداداه قیام سفال باچرخ سوم 86 محمد             احمدی شمس دولت آبادی   رنگ روغن   اول 87 متین           سلیمانی شیخ مفید گلیم بافی دوم 88 پارسا        ادیبی شیخ مفید پته دوزی اول 89 علیرضا    رضائی وابسته به دانشگاه عکاسی دیجیتال سوم 90 عرفان   یاری استادبهزاد(1) فیلم کوتاه برگزیده 91 سالار   سلطانی هومن محبی نمایشنامه نویسی برگزیده 92 سید میلاد موسوی استاد بهزاد 2 رنگ روغن دوم 93 حامد دارابی تندگویان 2 رنگ روغن دوم 94 وحید  دهنوی حمزه سیدالشهداء کاریکاتور دوم 95 محمد مهدی حسین آبادی استاد بهزاد 2 سفال بدون لعاب دوم 96 محمد امین محمودی گردشگری قالی بافی سوم 97 فرشاد شاه ملکی مقدس اردبیلی قالی بافی اول 98 ایوب کرمی شهید دکامی مشبک چوب اول 99 امیر شیخ ابوالقاسم  حسین زاده  فلسطین داستان نویسی اول 100 علی  مرادی وابسته به دانشگاه داستان نویسی دوم 101 محمد سمیعی جوادالائمه(2) داستان نویسی اول 102 علیرضا جمشیدی تندگویان(1) داستان نویسی سوم 103 محمدیونس فرامرزی فردوسی داستان نویسی سوم 104 پیام کرمی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  اول 105 شایان احمدی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  اول 106 سهیل  اسد بیگی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  اول 107 شهاب حیدری  تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  سوم 108 محمد هادی حیدری تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  سوم 109 علی شاهینی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  دوم 110 میعاد رشیدی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  دوم 111 محسن نوری تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  دوم 112 علی عبدالهی  تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  سوم 113 میثم ابراهیمی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  سوم 114 سید سعید حیسینی تندگویان 2 مطالعه و تحقیق  سوم 115 میلاد  کرمی  تندگویان(2) نشریه دیواری اول 116 میلاد عزیزی تندگویان(2) نشریه دیواری اول 117 صابر قربانی تندگویان(2) نشریه دیواری اول 118 میلاد محمدی تندگویان(2) نشریه دیواری اول 119  وحید            رستمی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 120  مسعود           شاطرآبادی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 121 امیر حسین  سمائی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 122 اشکان  ابراهیمی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 123 نوید   جمشیدی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 124 رئوف  خداکرمی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 125 یوسف غیبی تندگویان(2) نشریه دیواری دوم 126 محمد صابر  تاب تندگویان(2) نشریه دیواری اول 127 امیر  بهرامی تندگویان(2) نشریه دیواری اول 128 حسن  احمدی تندگویان(2) نشریه دیواری اول 129 میلاد  رضایی حمزه سیدالشهداء نشریه دیواری اول 130 مهدی اعظمی حمزه سیدالشهداء نشریه دیواری اول 131 حسن  کرمی حمزه سیدالشهداء نشریه دیواری اول 132 محمد رسول محمدی حمزه سیدالشهداء نشریه دیواری اول 133 میلاد غلامی تندگویان 2 نشریه دیواری دوم 134 کوروش  میرزایی تندگویان 2 نشریه دیواری دوم 135 شایان  محمدی تندگویان 2 نشریه دیواری دوم 136 امیرحسین     قیطانی فلسطین نشریه دیواری اول 137 رضا         عسگری فلسطین نشریه دیواری اول 138 علی              قیطانی فلسطین نشریه دیواری اول 139 آرش پرهام شاهد حمزه  اذان سوم 140 سونا بدری الهیه - باهنر احکام اول 141 غزل عزیزی وحدت - باهنر احکام سوم 142 مبینا طریق سرشت وحدت - باهنر احکام اول 143 محمدمهدی قاسم نژاد شیخ مفید - رجایی اذان اول 144 معین رنجبر زنده یاد محمدیان  اذان دوم 145 اسما سلیمانی   معصومی لاری انشاء نماز دوم 146 امیر سلیمانی کیا شاهد حمزه  انشاء نماز سوم 147 مجتبی عظیمی منش شاهد حمزه  انشاء نماز سوم 148 هانیه  مویدی فرهنگیان 2 انشاء نماز اول 149 یگانه محمدی الهیه - باهنر انشاء نماز اول 150 سیدمهدی موسوی کاظمی آشتیانی تفسیر اول 151 رضوان  انوشا شاهد علامه مجلسی حفظ اول 152 زینب حیدری فرد صدرا حفظ اول 153 سحر یاوری الهیه - رجایی حفظ دوم 154 علی  ژولیده مدرس حفظ سوم 155 کیمیا سرمستی وحدت - باهنر حفظ اول 156 محمد بیات وابسته به دانشگاه حفظ اول 157 مرضیه محمدی شاهد علامه مجلسی حفظ اول 158 محمد  سلطانی خاتم الانبیاء حفظ    اول 159 زهرا سیاه کمری فرزانگان درمسیرشکوفایی دوم 160 احسان خشمین تندگویان 2 قرائت قرآن دوم 161 امین یاری امام هشتم (ع) قرائت قرآن دوم 162 ریحانه یاری الهیه - رجایی قرائت قرآن دوم 163 فاطمه  جلیلیان وحدت - رجایی قرائت قرآن اول 164 محیا صحرایی شاهد علامه مجلسی قرائت قرآن اول 165 مریم  پورکریمی الهیه - رجایی قرائت قرآن اول 166 مسعود جلیلیان شاهد حمزه  قرائت قرآن اول 167 مهدی اسمعیلی فلسطین - باهنر قرائت قرآن اول 168 مریم  صیدی الهیه - باهنر مفاهیم دوم 169 ادریس  محمدی عباس یوسفی - رجایی نهج البلاغه دوم 170 حامد سیفی زنگنه  نهج البلاغه سوم 171 علی  سلیمی فلسطین - باهنر نهج البلاغه سوم 172 فاطمه  صیدی فرزانگان نهج البلاغه اول 173 محمدامین مرادی ظفر  نهج البلاغه اول
+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم شهریور 1390ساعت 11:14  توسط فرهنگی و هنری  | 

یادمان باشد که زیبایی های کوچک را دوست بداریم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند
یادمان باشد که دیگران را دوست بداریم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهیم باشند
یادمان باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگریم
که ما اگر با خویشتن آشتی نکنیم هیچ شخصی نمی تواند ما را با خود آشتی دهد
یادمان باشد که خودمان با خودمان مهربان باشیم
چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد

فرارسیدن بهار طبیعت برتمامی فرهنگیان و دانش آموزان و اولیای گرامی مبارک باد .  

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم فروردین 1391ساعت 11:40  توسط فرهنگی و هنری  | 

 

 

به : کلیه واحد های اموزشی  سطح شهر ناحیه 3  کرمانشاه                              

از : مدیریت  آموزش و پرورش ناحیه 3 کرما نشاه

موضوع : مسابقات فرهنگی و هنری                                     

سلام علیکم

   با احترام ،پیرو نامه شماره 550/47618/561-7/10/90به استحضار می رساند  مسابقات فرهنگی و هنری یادواره سال جهاد اقتصادی  به حول قوه الهی  امسال نیز همچون سنوات گذشته با یک سری تغییرات بوجود آمده  برگزار خواهد شد لذا  شایسته است با رعایت دقیق موارد ذیل نسبت به ارسال آثار و آمار دانش آموزان اقدام لازم بعمل آورید  .

1-      موضوع مسابقات ((الف:سال جهاد اقتصادی ب:سئوالات رئیس جمهور از دانش آموزان در آیین باز گشایی مدارس درسال تحصیلی 91/90ج:تربیت دینی،آموزه های اخلاقی،سیاسی،علمی و فرهنگی و هنری،سبک زندگی ،فعالیتهای الکترونیکی مبتنی بر وب))دانش آموزان می توانند از سه موضوع فوق یکی را انتخاب و اثر خود را ارائه نمایند . 

2-      ملاک دستور العمل مسابقات کتاب پیام مهر( مقطع متوسطه ) و نقش مهر ( مقطع ابتدایی و راهنمایی)  می باشد .

3-      دانش آموزان در مرحله مدرسه می توانند با انتخاب یک یا چند رشته در مسابقات شرکت نمایند ولی  شرکت آنان در مراحل بعدی تنها  در یک رشته امکان پذیر است .

4-      تمامی شرکت کتتدگان باید دانش آموز رسمی مدارس روزانه و در حال تحصیل باشند .

5-      استفاده از آقایان بعنوان مربی فنی در فعالیت هنرهای نمایشی و سرود مدارس دخترانه ممنوع می باشد .

6-      در رشته مطالعه و تحقیق گروه ها باید حداقل 2 و حداکثر 3 نفرواز یک پایه تحصیلی  باشند .

7-      اثر تحقیقی حد اقل  80 و حد اکثر  200 صفحه 4 A  باشد .

8-      دانش آموزان لازم است برای شرکت در مسابقه شعر 2 عنوان و در مجموع حداکثر 30 بیت ارسال نمایند  .

9-      هدف از مسابقه داستان نویسی داستان کوتاه یا داستانک می باشد بنابر این داستان بلند و رمان در بخش مسابقه قابل پذیرش نمی باشد

10-  داستان کوتاه حداکثر 8 صفحه دست نویس و یا 4 صفحه تایپ شده  باشد  .

11-  در رشته هنر های دستی و تجسمی مقطع راهنمایی و متوسطه  از هر رشته فقط یک اثر به ناحیه ارسال گردد .

12-   در مقطع ابتدایی در رشته های مداد رنگ ، آبرنگ و خوشنویسی یک اثر ارسال گردد . .

13-  در رشته های ادبی درمقطع راهنمایی و متوسطه از هر پایه یک اثر ارسال شود .

14-  کلیه دانش آموزان مقطع متوسطه می توانند فیلم های تولیدی خود را در بخش های داستانی، مستند، مستند داستانی و انیمیشن در مسابقه شرکت دهند .

15-  در مسابقه سرود ارائه 2 سرود برای هر یک از گروه های شرکت کننده الزامی می باشد .ضمنا بایستی هردویا یکی  از سرودها از سرود های آوای مدرسه باشد .

16-  کلیه آثار ارسالی به ناحیه بایستی طبق نمون برگ های   پیوست و دارای شناسنامه اثرطبق ( فرم شماره 45صفحه135کتاب نقش مهر و فرم شماره 8 صفحه 144کتاب پیام مهر باشند  ( نام و نام خانوادگی ، نام آموزشگاه و پایه تحصیلی ) در غیر این صورت داوری نخواهند شد .

تذکر : آثار  هنرهای تجسمی بایستی بدون قاب و شیشه باشد و از ارسال اثر  قالی به همراه دار نیز  خودداری گردد .

 

17-محل جمع آوری آثار ،کانون فرهنگی و تربیتی حضرت امام خمینی (ره)واقع در ایستگاه 7کارمندان  و مدارس کلیه آثار مسابقات هنر های دستی و تجسمی و مسابقات ادبی را فقط در روزهای16/12/90و17/12/90 تحویل خواهرصیادی مسئول جمع آوری آثار نمایند . با توجه به اینکه در مورخه 18/12/90داوری آثار انجام خواهد شد لذا بعد از تاریخ های مشخص شده فوق از دریافت آثار خودداری و مسئولیت آن متوجه مدیر محترم آموزشگاه خواهد بود . 

18-مدارس بایستی فرم آماری ذیل را تکمیل و حد اکثر تا مورخه 11/12/90به واحد فرهنگی و هنری عودت نمائید .

19-زمان ومکان برگزاری مسابقات سرود ونمایش طی نامه جداگانه متعاقبا اعلام خواهد شد  .

 

بسمه تعالی

فرم آماری مسابقات فرهنگی و هنری یاد واره سال جها اقتصادی مر حله آموزشگاه ناحیه 3 کرمانشاه

نام آموزشگاه

گروه سرود

گروه نمایش زنده

گروه نمایش عروسکی

تعداد آثار هنر های دستی

تعداد آثار هنر های تجسمی

تعداد  اثر شعر

تعداداثر داستان

تعداد مطالعه

و تحقیق

کتابخوانی

ویژه مقطع ابتدایی و راهنمایی

آمار کل دانش آموزان شرکت کننده در سطح آموزشگاه

دارد

ندارد

دارد

ندارد

دارد

ندارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم اسفند 1390ساعت 8:56  توسط فرهنگی و هنری  | 

 

مسابقه کتابخوانی فجر انقلاب  باشرکت 130نفر از فرهنگیان ناحیه 3 کرمانشاه در روز پنجشنبه مورخه 13/11/90 در محل تالار شهید بهشتی برگزار شد .و به ترتیب آذیتا فخری - عبدالرضا پرنا -صفورا ترکمنی -علیرضا یوسفوندمشترک اول و فاطمه نیازی -ملوس گراوندی -رقیه دهنوی -اکرم فاضلی مشترک رتبه دوم وسعیده کتایون حسینی -اعظم شمایلی -کبری دایی چی-فردوس واحدی مشترک سوم شدند .

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم اسفند 1390ساعت 8:35  توسط فرهنگی و هنری  | 

لیست مدارس فعال در ایام الله دهه فجر ناحیه ۳ کرمانشاه

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام آموزشگاه

سمت

مقطع تحصیلی

1-

اکرم عادل پور

بلال حبشی

مدیر

ابتدایی

2-

طاهره حاتمی

//

معاون آموزشی

//

3

مهتاب مقصودیان

//

آموزگار

//

4

کبری علیاری

//

آموزگار

//

5-

خجسته ساجدی سابق

شهدای پروین زاد

مدیر

ابتدایی

6

طیبه عسگری

//

معاون پرورشی

//

7

نصیبه گودینی

//

مشاور

//

8

فرزانه سرحدی

//

معاون اجرایی

//

9

مریم همتی

//

آموزگار

//

10

سیامک شیر محمدی

فلسطین باهنر

مدیر

راهنمایی

11

فردین فخاری

//

معاون پرورشی

//

12

علیرضا آبشینه

//

مربی ورزش

//

13

محسن عبد الرضایی

//

معاون آموزشی

//

14

فرخنده ذولفقاری

شهیدچمران

مدیر مجتمع

متوسطه

15

لیلا سلیمی

//

مدیر

//

16

فرزانه تقوی مهر

//

مربی بهداشت

//

17

سکینه قربان نژاد

//

مربی پرورشی

//

18

مهری روستایی

//

خدمتگزار

//

+ نوشته شده در  چهارشنبه دهم اسفند 1390ساعت 8:29  توسط فرهنگی و هنری  | 

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مراسم محفل انس با قرآن با حضور ریاست، معاون پرورشی و جمعی از کارشناسان و دانش آموزان منتخب مدارس قرآنی ناحیه3 در نمازخانه اداره برگزار شد.

در این مراسم پس از تلاوت آیات کلام الله مجید، زمانی علوی ریاست اداره ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) در جمع همکاران و دانش آموزان در خصوص ماه رمضان، ماه نزول قرآن به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی دانش آموزان را به پیروی از دستورات قرآنی ارشاد کرد و گفت: قرآن بهترین و کاملترین کتاب برای زندگی انسان است و عمل به دستورات دینی وظیفه همه انسانها در جامعه است که این دستورات توسط قرآن به همه ابلاغ شده است و برای اشاعه و گسترش قرآن و دین باید از هیچ تلاشی کوتاهی نکنیم.

در ادامه همکاران و دانش آموزان به تلاوت قرآن پرداختند و مسابقه ای بین دانش آموزان برگزار شد که به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

شایان ذکر است در این مراسم از مهدی اسماعیلی دانش آموز ناحیه3 که در مسابقات کشوری مقام اول را در رشته قرائت قرآن به دست آورده بود تجلیل شد.

+ نوشته شده در  یکشنبه سی ام مرداد 1390ساعت 9:58  توسط فرهنگی و هنری  | 

1- روزه عوام : با خودداری از مبطلات روزه که فقها در رساله های خود نوشته اند تحقق می یابد.

2- روزه خواص :  با انجام اموری که در روزه عوام گفتیم و جلوگیری اعضای بدن از مخالفت با خداوند، تحقق می یابد.

3- روزه خواص خواص :  با خودداری از امور حلال یا حرامی که انسان را از یاد خداوند باز می دارد تحقق می یابد. 

هر کدام از دو درجه دوم و سوم نیز انواع زیادی دارد. بویژه درجه دوم که انواع بی شمار آن به تعداد مومنین اصحاب یمین است. و حتی هرکدام از خواص،روزه اش به گونه ای است که با دیگری فرق می کند. انشالله همه ما موفق به گرفتن روزه واقعی بشویم صلوات.

ماه مبارك رمضان، ماه خير و بركت ، ماه انسان ساز و ماه نزول بركات است كه هرچه انسان كامل تر باشد از فوايد اين ماه بيشتر بهره مي‌برد.

"ورزش" كه همواره براي سلامتي جسم و روح به آن سفارش شده است ، در اين ماه جلوه پررنگتري يافته و مي‌تواند نقش خود دراين مهم را بهتروبيشتر ايفا كند.

"ورزش" نه تنها با "روزه" منافاتي ندارد بلكه اگربه‌صورت صحيح و اصولي انجام شود، باعث آرامش و كاهش استرس ورزشكاران مي‌شود واستقامت فكري و صبر آنان را تقويت مي‌كند.

ورزش در ماه رمضان از تجمع چربي در بدن جلوگيري كرده و عمل سوخت و ساز را تسهيل مي‌نمايد بطوريكه ورزشكاراني كه روزه مي‌گيرند كمتر دچار مشكلات گوارشي و قند خون مي‌شوند.

ورزشكاران مي‌توانند با يك برنامه غذايي غني،انرژي مورد نياز را براي انجام فعاليت‌هاي ورزشي و حفظ ساختار بدني بدست آورند.

استفاده به موقع و به اندازه از آب ازديگر نكاتي است كه مي‌بايست در طول اين ماه به آن توجه كرد.

در ماه مبارك رمضان كم آبي مي‌تواند در برخي از موارد به خصوص هنگام ورزش كردن مشكل ساز شود اما با تغيير زماني در برناه‌هاي ورزشي مي‌توان بااين مشكل مقابله كرد.

ورزشكاران مي‌توانند برنامه ورزشي صبح خود را به عصر و بعد از افطار منتقل كنند و به اين ترتيب، احتمال وقوع مشكلات را به حداقل برسانند.

به‌افرادي كه امكان تغيير برنامه ورزشي خود را ندارند نيز توصيه مي‌شود كه درهنگام سحر و افطار مقدار بسيار زيادي آب بنوشند تا علاوه براينكه اين نياز بدن را مرتفع كرده باشند ، مقداري آب در بدن ذخيره كنند تا در موقع نياز و از دست رفتن آب بدن، از آن بهره جويند و به اين ترتيب احتمال وقوع خطرات ناشي از كم آبي را به حداقل برسانند.

راهكار ديگر هم اين است كه افراد از مصرف مواد غذايي كه باعث از دست رفتن آب بدن از راه ادرار مي‌شود، خودداري كنند.

در اين بين كافئين يكي از مهمترين اين مواد است كه در قهوه و چاي فراوان وجود دارد

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم مرداد 1390ساعت 8:56  توسط فرهنگی و هنری  |